Пельмені :

За співвідношенням смачності до витрат часу на приготування пельмені , напевно , знаходяться на впевненому першому місці. Якщо зліпити їх власноруч – ви витратите на все більше години та купу сил. А якщо купите пельмені нашого виробництва – ви зекономите більше години часу(наші пельмені варяться 4-5 хвилин) і витратите на 20-30% більше коштів. Тож може не варто витрачати годину вашого дорогоцінного часу заради 15-30 гривень економії ? Ми впевнені в двох речах : 1) смак наших пельменів , як мінімум , не гірший ніж в тих що ви зліпите власноруч ; 2) година вашого часу коштує значно більше ніж 15-30 гривень . Ми цінуємо ваш час, цінуйте його і ви ! І замість нудного процесу приготування фаршу і ліпки пельменів , краще присвятіть цю годину собі , близьким , справам або на те що вважаєте за потрібне . Смачного )

Отож з гордістю і впевненістю представляємо вам наші “маленькі шедеври”:

Пельмені Курячі

Пельмені виготовлені зсправжнього куриного фаршу(вміст м’яса в фарші >80% ) без додавання ММО та ГМО. Тісто замішане на якісному молоці(не порошковому) та справжніх яйцях.

Склад : філе курятини , цибуля ріпчаста , сіль , перець чорний, борошно В/Г , яйця , молоко , цукор , кукурудзяна олія . БЕЗ ММО та ГМО.

Ціна : 0,5 кг – 102 грн , 1 кг – 204 грн

Пельмені Дніпровські

Пельмені виготовлені зсправжнього свинино-яловичиного фаршу(вміст м’яса в фарші >80% ) без додавання ММО та ГМО. Тісто замішане на якісному молоці(не порошковому) та справжніх яйцях.

Склад : свинина , яловичина , цибуля ріпчаста , сіль , перець чорний мелений , борошно В/Г , яйця , молоко , цукор , кукурудзяна олія . БЕЗ ММО та ГМО.

Ціна : 0,5 кг – 113 грн , 1,0 кг -226 грн.

Пельмені самарські

Пельмені виготовлені зсправжнього свинного фаршу(вміст м’яса в фарші >80% ) без додавання ММО та ГМО. Тісто замішане на якісному молоці(не порошковому) та справжніх яйцях.

Склад : свинина , цибуля ріпчаста , сіль , перець чорний мелений , борошно В/Г , яйця , молоко , цукор , кукурудзяна олія . БЕЗ ММО та ГМО.

Ціна : 0,5 кг – 108 грн , 1,0 кг – 216 грн .

Пельмені ” Індичі”.

Найкращі пельмені зі справжнього індичого м’яса(вміст м’яса в фарші >80% ) яке є дієтичним і водночас дуже поживним і корисним.

Склад : філе індички ,цибуля ріпчаста , сіль , перець чорний мелений , борошно В/Г , яйця , молоко , цукор , кукурудзяна олія . БЕЗ ММО та ГМО.

Ціна : 0,5 кг – 126 грн , 1,0 кг – 252 грн.

дитячі пельмені
Пельмені “Дитячі ” з м*ясом індика.

“Дитячі” пельменім виробляються з додаванням натуральних барвників та справжнього філе індички (вміст м’яса в фарші >80% ) Діти у захваті від незвичних гарних кольорів та чудового смаку і згодом обов’язково просять приготувати ще “кольорових смаколиків”.

Склад : філе індички ,борошно В/Г , молоко , кукурудзяна олія , яйця , сіль , цукор , сік буряка, сік моркви , сік синьої капусти , сік шпината , цибуля ріпчаста , перець чорний мелений.

Ціна : 0,5 кг – 130 грн , 1,0 кг – 260 грн.

Ми беремо нашу продукцію додому і годуємо нею найближчих і найдорожчих людей.