Налисники :

Налисники , напевно, найдавніша страва з муки , яка відома людству ( за деякими даними налисники готували майже 5000 років тому) . Завдяки відмінним смаковим і поживним властивостям налисники користуються популярністю в багатьох світових кухнях . Тому що це поживна та корисна страва яка містить багато вуглеводів та вітамінів , що швидко засвоюються і так необхідні для отримання організмом енергії та підтримки життєвого тонусу . Порція налисників має стати повноцінним вживанням їжі , а не лише десертним завершенням гарного обіду. Лише тоді від цієї страви можливо отримати не лише задоволення , а й максимум користі і енергії . В умовах великої інтенсивності сучасного життя , коли завжди на все не вистачає часу , в тому числі на приготування їжі , наші налисники можуть стати як гарним вирішенням питання “щоб швидко , смачно і корисно приготувати ? ” так і повноцінним доповненням святкового столу . А враховуючи те що наші налисники готуються лише 5 хвилин – вони можуть і мають допомогти Вам смачно поїсти та зекономити Ваш дорогоцінний час. Смачного )

Налисники з куркою та цибулею

Смачні налисники за традиційними рецептами приготування тіста , обжарки та методу загортання начинки з курки та цибулі.

Склад : м’ясо курки , цибуля , борошно в/ґ , молоко , сіль , цукор , вершкове масло .

Ціна : 0,5 кг – 119 грн .

Налисники з куркою, цибулею та грибами .

Смачні налисники за традиційними рецептами приготування тіста , обжарки та методу загортання начинки з курки , цибулі та грибів.

Склад : м’ясо курки , цибуля , гриби , борошно в/ґ , молоко , сіль , цукор , вершкове масло .

Ціна : 0,5 кг – 105 грн .

Налисники з сиром та родзинками

Смачні налисники за традиційними рецептами приготування тіста , обжарки та методу загортання начинки з сиру та родзинок . Нема нічого кращого до чаю )

Склад : сир , родзинки , борошно в/ґ , молоко , сіль , цукор , вершкове масло .

Ціна : 0,5 кг – 98 грн .

Швидко готувати – смачно смакувати 😉