Тефтелі :

Тефтелі – страва з м’ясного фаршу у вигляді невеличких кульок які жарять або тушать. Дуже популярна в багатьох кухнях світу. За формою і розмірами – це щось середнє між котлетами та фрикадельками , але за смаком – це абсолютно інша, неповторна і окрема страва , яка заслужено посідає своє окреме місце в будь-якому повсякденному чи святковому меню. Та впевнено прикрашає як це меню так і Ваш стіл. Смачного )

Тефтелі з м’ясом свинини та яловичини .

Тефтелі за одним з найкращих класичних та перевірених часом рецептом . Вироблені з відбірного м’яса свинини та яловичини обов’язково врізноманітнять і прикрасять ваш стіл .

Склад : м’ясо свинини, м’ясо яловичини , рис , цибуля ріпчаста , сіль , перець чорний мелений , хлібопекарські сухарі , молоко .

Ціна : 0,5 кг – 119 грн .

Тефтелі з курки та яловичини .

Тефтелі за одним з найкращих класичних та перевірених часом рецептом . Вироблені з відбірного м’яса курки та яловичини обов’язково врізноманітнять і прикрасять ваш стіл .

Склад : м’ясо курки, м’ясо яловичини , рис , цибуля ріпчаста , сіль , перець чорний мелений , хлібопекарські сухарі , молоко .

Ціна : 0,5 кг – 109 грн .

Тефтелі з м’ясом курки та індички .

Тефтелі за одним з найкращих класичних та перевірених часом рецептом . Вироблені з відбірного м’яса курки та індички обов’язково врізноманітнять і прикрасять ваш стіл .

Склад : м’ясо курки , м’ясо індички , рис , цибуля ріпчаста , сіль , перець чорний мелений , хлібопекарські сухарі , молоко .

Ціна : 0,5 кг – 123 грн .

Швидко готувати – смачно смакувати )