Котлети :

Котлета… це слово має свою незаперечну “магію” . Для багатьох з нас це один з символів домашнього затишку… ті що готувала Мама чи бабуся . Домашні котлети -одна з найпопулярніших і найулюбленіших страв як в щоденному так і в святковому меню . Наші котлети виготовленні за класичними рецептами наших мам і бабусь. Ніжне , відбірне м’ясо в поєднанні з ароматними спеціями роблять наші котлети по-домашньому смачними і водночас легкими . Котлети ТМ ” ПельНянь ” відмінно поєднується з будь-яким гарніром та соусом і практично не відрізняється від приготованих власноруч . Лише 5х хвилин на приготування і ви маєте купу зекономленого часу і вже готові смачні домашні котлети . Смачного )

Котлети з м’ясом свинини та яловичини .

Найсмачніші котлети виготовленні за класичними рецептами наших мам і бабусь зі справжнього м’яса свинини та яловичини з фермерських господарств Дніпропетровщини . Відмінно поєднується з будь-яким гарніром та соусом .

Склад : свинина , яловичина , цибуля ріпчаста , сіль , перець чорний мелений , хлібопекарські сухарі , молоко .

Ціна : 0,5 кг – 140 грн .

Котлети з курки та яловичини .

Найсмачніші котлети виготовленні за класичними рецептами наших мам і бабусь зі справжнього м’яса курки та яловичини . Відмінно поєднується з будь-яким гарніром та соусом .

Склад : м’ясо курки , яловичина , цибуля ріпчаста , сіль , перець чорний мелений , хлібопекарські сухарі , молоко .

Ціна : 0,5 кг – 126 грн .

Котлети з м’яса курки та індички .

Найсмачніші котлети виготовленні за класичними рецептами наших мам і бабусь зі справжнього м’яса курки та дієтичної індички . Відмінно поєднується з будь-яким гарніром та соусом .

Склад : м’ясо курки , м’ясо індички , цибуля ріпчаста , сіль , перець чорний мелений , хлібопекарські сухарі , молоко .

Ціна : 0,5 кг – 140 грн .

Котлети з м’яса індички .

Найсмачніші котлети виготовленні за класичними рецептами наших мам і бабусь зі справжнього дієтичного м’яса індички. Відмінно поєднується з будь-яким гарніром та соусом .

Склад : м’ясо індички , цибуля ріпчаста , сіль , перець чорний мелений , хлібопекарські сухарі , молоко .

Ціна : 0,5 кг – 161 грн .

Швидко готувати – смачно смакувати 😉